Info

Podcast Koło Roweru

KR czyli Koło Roweru jest podcastem w całości poświęconym ciekawym ludziom. Słuchając kolejnych odcinków poznasz mnóstwo ciekawostek, całą masę przydatnych porad rowerowych, a także poznasz niezliczoną ilość interesujących postaci ze świata rowerów i nie tylko. Ten podcast jest uzupełnieniem bloga narower.com i powstał by poszerzyć zakres wiedzy jaki chciałbym Ci przekazać.
RSS Feed Subscribe in Apple Podcasts
Podcast Koło Roweru
2016
September
July
June
May
April
March
February


2015
December
November
September
August
July
June
May
April
March
February


All Episodes
Archives
Now displaying: April, 2016
Apr 29, 2016

Ksiądz na rowerze jeździ zamiast pomagać ludziom i wspomóc finansowo potrzebującym. No i ma trzy rowery! Po co mu tyle? Nawet jeden z karbonu! Skąd ma na to pieniądze? Kto to widział, żeby ksiądz miał takie hobby?! Marnuje czas na głupoty. Anonimowość sprzyja agresywnym komentarzom, z którymi ksiądz Paweł Michalewski musi się borykać. Łatwo jest nam krytykować coś czego nie znamy. Tymczasem księża to też ludzie, mają swoje wzloty, upadki, radości, smutki i pasje.

 

Notatki dostępne są pod adresem: http://narower.com/033

Apr 26, 2016

Majówka na rowerze to najczęściej pierwszy prawdziwy wyjazd z sakwami. Dzięki temu poradnikowi bezpiecznie i bezproblemowo spędzisz te kilka dni urlopu. Po takiej rowerowej majówce z sakwami wracasz tak zajawiony, że od razu planujesz urlop na rowerze. Znam to, też tam byłem. Teraz chcę Ci oszczędzić błędów już od samego początku.

Notatki dostępne są pod adresem: http://narower.com/032

Apr 18, 2016

Rower towarowy w Polsce to dość rzadki widok. Budzi ciekawość oraz respekt. Ile czasu zajmuje nauka jazdy rowerem towarowym? Co można nim przewieźć? Jak wyjechać pod górę na rowerze towarowym? Na te i więcej pytań znajdziesz znajdziesz odpowiedź w tym podcaście!

 

Notatki dostępne są pod adresem: http://narower.com/031

Apr 12, 2016

No właśnie gdzie mieszka szczęście? Mamy go upatrywać w sobie, w innych czy może jeszcze w innym miejscu? Chciałbym, aby ten odcinek podcastu Koło Roweru pomógł wam zobaczyć świat z innej perspektywy. Ostrzegam, mało jest o rowerach w tym odcinku, ale warto posłuchać!

 

Notatki dostępne są pod adresem: http://narower.com/030

Apr 7, 2016

Postanowiłem podzielić się z Tobą moimi przemyśleniami, dlaczego uważam, że karta rowerowa dla dorosłych to niewypał. Zapytałem też kilku rowerowych aktywistów oraz mieszkańców Krakowa. Wywiadu możesz posłuchać wewnątrz wpisu.

 

Notatki dostępne są pod adresem: http://narower.com/029-5

Apr 4, 2016

Bezpieczne i spokojne dojeżdżanie rowerem w dużym mieście potrafi sprawić dużo problemu. Zwłaszcza gdy jedziesz w nowe miejsce. Dwóch studentów z AGH postanowiło to zmienić. Tak powstało rowerowe JakDojade. Przygotowali rowerową wyszukiwarkę tras rowerowych, która wyznacza trasę po ścieżkach rowerowych, kontrapasach i strefie z uspokojonym ruchem.

 

Notatki dostępne są pod adresem: http://narower.com/029

1