Info

Podcast Koło Roweru

KR czyli Koło Roweru jest podcastem w całości poświęconym ciekawym ludziom. Słuchając kolejnych odcinków poznasz mnóstwo ciekawostek, całą masę przydatnych porad rowerowych, a także poznasz niezliczoną ilość interesujących postaci ze świata rowerów i nie tylko. Ten podcast jest uzupełnieniem bloga narower.com i powstał by poszerzyć zakres wiedzy jaki chciałbym Ci przekazać.
RSS Feed Subscribe in Apple Podcasts
Podcast Koło Roweru
2016
September
July
June
May
April
March
February


2015
December
November
September
August
July
June
May
April
March
February


All Episodes
Archives
Now displaying: March, 2016
Mar 23, 2016

Któż nie chciałby jeść zdrowo i smacznie, a najlepiej jeszcze tanio? W tym odcinku opowiadamy co gotować, gdzie kupować i jak przygotowywać posiłki. Szybko, tanio, smacznie i bardzo zdrowo. Nie ważne czy jesteś singlem czy masz 5-osobową rodzinę. Tego wszystkiego dowiedz się z dwudziestego ósmego odcinka podcastu Koło Roweru pt. Jak jeść zdrowo i smacznie.

 

Notatki dostępne są pod adresem: http://narower.com/028

Mar 16, 2016

Właśnie znalazłem najbardziej nietypowe miejsce na serwis rowerowy. Po mojej głowie chodził kiosk, łódka, namiot, rower, ale na samochód bym nie wpadł. Za to Albin wpadł i jak się okazuje był to dobry pomysł. Zobacz zdjęcia, bo to jedyny w Polsce serwis rowerowy w karetce!

 

Notatki znajdują się pod adresem - http://narower.com/027

Mar 7, 2016

Ubierasz się w pachnący szosowy komplet, wyciągasz lśniącą szosę i jedziesz z ziomkami na trening. Po lub w przerwie treningu oczywiście coffee break. Tak właśnie wygląda klasyczny coffee ride. Wszystkiego o pysznej kawie dowiedz się z dwudziestego szóstego odcinka podcastu Koło Roweru pt. Coffee Ride czyli wszystko o kawie!

 

Notatki znajdziesz pod adresem - http://narower.com/026

1