Info

Podcast Koło Roweru

KR czyli Koło Roweru jest podcastem w całości poświęconym ciekawym ludziom. Słuchając kolejnych odcinków poznasz mnóstwo ciekawostek, całą masę przydatnych porad rowerowych, a także poznasz niezliczoną ilość interesujących postaci ze świata rowerów i nie tylko. Ten podcast jest uzupełnieniem bloga narower.com i powstał by poszerzyć zakres wiedzy jaki chciałbym Ci przekazać.
RSS Feed Subscribe in Apple Podcasts
Podcast Koło Roweru
2016
September
July
June
May
April
March
February


2015
December
November
September
August
July
June
May
April
March
February


All Episodes
Archives
Now displaying: February, 2016
Feb 21, 2016

Chciałeś kiedyś polecieć na drugi koniec świata za 19 złotych? To jest możliwe. Trzeba tylko wiedzieć jak. Jakub Rydkodym chętnie dzieli się swoją wiedzą. Wspólnie kupujemy tanie bilety lotnicze za grosze. Zobacz gdzie można kupić tanie bilety. Dowiedz się kiedy ich szukać!

 

Notatki znajdziesz pod adresem - http://narower.com/025

Feb 19, 2016

Walczysz nad poprawą produktywności? Chcesz grać na gitarze piosenki trudniejsze niż Biały Miś? Marzy Ci się programowanie w Objective C. Nie ważne jakie masz plany. Ważne jest czy je spełnisz. O tym jak spełnić postanowienia noworoczne dowiesz się z dwudziestego czwartego odcinka podcastu Koło Roweru

 

Notatki dostępne są pod adresem: http://narower.com/024

Feb 15, 2016

Jak złapać pociąg towarowy na stopa? Na co uważać podczas autostopu? Czy podróż autostopem to czysta sielanka? W ile osób najlepiej podróżować stopem? Te oraz inne tematy poruszamy wraz z Jakubem Rydkodym  w dwudziestym trzecim odcinku podcastu Koło Roweru.

 

Notatki do tego odcinka podcastu znajdziesz pod adresem http://narower.com/023

1