Info

Podcast Koło Roweru

KR czyli Koło Roweru jest podcastem w całości poświęconym ciekawym ludziom. Słuchając kolejnych odcinków poznasz mnóstwo ciekawostek, całą masę przydatnych porad rowerowych, a także poznasz niezliczoną ilość interesujących postaci ze świata rowerów i nie tylko. Ten podcast jest uzupełnieniem bloga narower.com i powstał by poszerzyć zakres wiedzy jaki chciałbym Ci przekazać.
RSS Feed Subscribe in Apple Podcasts
Podcast Koło Roweru
2016
September
July
June
May
April
March
February


2015
December
November
September
August
July
June
May
April
March
February


All Episodes
Archives
Now displaying: December, 2015
Dec 28, 2015

Co to jest transport zrównoważony? Ile samochodów powinno być na ulicach? A ile rowerów? Jak ograniczyć smog i dlaczego ludzie wyprowadzają się z miast? Właśnie takie tematy poruszamy wraz z Marcinem Wójcik w dwudziestym drugim odcinku podcastu Koło Roweru.

 

Notatki dostępne są pod adresem: http://narower.com/022

Dec 21, 2015

Wiesz jak wygląda praca oficera rowerowego? Za co jest odpowiedzialny, jakie zadania wykonuje? W dwudziestym pierwszym odcinku podcastu Koło Roweru przepytałem Marcina Wójcik, który na co dzień pracuje jako Oficer rowerowy w Krakowskim ZIKiT.

 

Notatki dostępne są pod adresem: http://narower.com/021

Dec 14, 2015

Zadałeś sobie kiedyś pytanie dlaczego podróżujesz? Jak jechać aby poznać odwiedzane miejsce? Czy bagaż może mieć negatywny wpływ na doznania biegnące z podróży? Jakie są różnice między turystą, a podróżnikiem? Poznaj głębszy sens podróżowania rowerem w dwudziestym odcinku podcastu Koło Roweru.

Notatki dostępne są pod adresem: http://narower.com/020

Dec 8, 2015

W tym odcinku moim gościem jest dobrze wam znany Jacek Lisiecki z united-cyclists.com, który nie potrafi usiedzieć na miejscu. W zamian eksploruje naszą planetę w poszukiwaniu miejsc nieskażonych ludzkim wpływem, a potem zabiera tam ze sobą ludzi. W poprzednim odcinku wypytałem go o wszystko co przyszło mi do głowy na temat Kuby. W tym odcinku rozmawiamy o wyprawach rowerowych przejechanych w grupie.

 

 

Notatki dostępne są pod adresem: http://narower.com/019

1