Info

Podcast Koło Roweru

KR czyli Koło Roweru jest podcastem w całości poświęconym ciekawym ludziom. Słuchając kolejnych odcinków poznasz mnóstwo ciekawostek, całą masę przydatnych porad rowerowych, a także poznasz niezliczoną ilość interesujących postaci ze świata rowerów i nie tylko. Ten podcast jest uzupełnieniem bloga narower.com i powstał by poszerzyć zakres wiedzy jaki chciałbym Ci przekazać.
RSS Feed Subscribe in Apple Podcasts
Podcast Koło Roweru
2016
September
July
June
May
April
March
February


2015
December
November
September
August
July
June
May
April
March
February


All Episodes
Archives
Now displaying: November, 2015
Nov 25, 2015

W tym odcinku moim gościem jest dobrze wam znany Jacek Lisiecki z united-cyclists.com, który nie potrafi usiedzieć na miejscu. W zamian eksploruje naszą planetę w poszukiwaniu miejsc nieskażonych ludzkim wpływem, a potem zabiera tam ze sobą ludzi. W tym odcinku wypytałem go o wszystko co przyszło mi do głowy na temat Kuby.

 

 

Notatki dostępne są pod adresem: http://narower.com/018

Nov 18, 2015

W tym odcinku moim gościem jesteście Wy. Chwilę temu zadałem wam pytanie o głupie rzeczy jakie zrobiliście na rowerze. Kilka osób odpowiedziało na Facebooku, a kilka zdecydowało się napisać mi maila. Wszystkie otrzymane maile, przeczytałem w tym odcinku, a ich treść publikuję poniżej. Bardzo wam dziękuję, za pomoc przy tworzeniu tego odcinka podcastu!

 

Notatki do tego odcinka podcastu znajdują się pod adresem http://narower.com/017

Nov 15, 2015

W tym odcinku moim gościem jest Paweł Opydo. Webdesigner, autor bloga zombiesamurai.pl. Paweł stworzył bloga, który jest jednym z najładniejszych w Polsce. W dodatku zmienia design bloga średnio co 3 miesiące. Paweł opowiada o projektowaniu bloga i mądrym rozwijaniu swojej działalności. Serdecznie zapraszam Cię do wysłuchania tego odcinka podcastu, z którego dowiesz się dużo rzeczy na temat blogowania. Wiem, że części z was poza czytaniem jeżdżeniem na rowerze zdarza się pisać. Korzystajcie z wiedzy zawartej w tym oraz poprzednim (15) odcinku podcastu!

 

Notatki dostępne są pod adresem: http://narower.com/016

Nov 9, 2015

W tym odcinku moim gościem jest Paweł Opydo. Webdesigner, autor bloga zombiesamurai.pl. Paweł stworzył bloga, który jest jednym z najładniejszych w Polsce. W dodatku zmienia design bloga średnio co 3 miesiące. Dzisiaj Paweł opowiada o projektowaniu bloga i mądrym rozwijaniu swojej działalności. Serdecznie zapraszam Cię do wysłuchania tego odcinka podcastu, z którego dowiesz się dużo rzeczy na temat blogowania. Wiem, że części z was poza czytaniem jeżdżeniem na rowerze zdarza się pisać. Korzystajcie z wiedzy zawartej w tym oraz kolejnym (16) odcinku podcastu!

 

Notatki dostępne są pod adresem: http://narower.com/015

1