Info

Podcast Koło Roweru

KR czyli Koło Roweru jest podcastem w całości poświęconym ciekawym ludziom. Słuchając kolejnych odcinków poznasz mnóstwo ciekawostek, całą masę przydatnych porad rowerowych, a także poznasz niezliczoną ilość interesujących postaci ze świata rowerów i nie tylko. Ten podcast jest uzupełnieniem bloga narower.com i powstał by poszerzyć zakres wiedzy jaki chciałbym Ci przekazać.
RSS Feed Subscribe in Apple Podcasts
Podcast Koło Roweru
2016
September
July
June
May
April
March
February


2015
December
November
September
August
July
June
May
April
March
February


All Episodes
Archives
Now displaying: July, 2015
Jul 19, 2015

W tym odcinku moimi gośćmi jest zrowerowana rodzina z Krakowa. Aleksandra Pająk-Gałęza, Zbyszek Gałęza, Ruta oraz Kajtek. Prowadzą oni bloga pod adresem Kajtostany.pl. Rozmawiamy o tym co podróż zmienia w relacjach między członkami rodziny. Co jest najtrudniejsze w podróżowaniu z dziećmi na rowerze? Jak kąpać dzieci w podróży? Jak prać ubranka? Czy warto podróżować z dziećmi? Zobacz listę tematów, które poruszamy. Ten odcinek to kopalnia wiedzy, dla osób wyjeżdżających z dziećmi pod namiot lub duuuużo dalej!

 

Notatki dostępne są pod adresem: http://narower.com/011

Jul 11, 2015

Jakie są przyczyny wypadków z winy rowerzystów? Jaką moc musi mieć oświetlenie rowerowe? Jak przejechać przez przejście dla pieszych? Te i więcej tematów usłyszysz w dziesiątym odcinku podcastu. W notatkach do tego odcinka znajdziesz także uchwały, znaki drogowe wraz z opisem oraz aktualne przepisy do pobrania!

 

Notatki dostępne są pod adresem: http://narower.com/010

1