Info

Podcast Koło Roweru

KR czyli Koło Roweru jest podcastem w całości poświęconym ciekawym ludziom. Słuchając kolejnych odcinków poznasz mnóstwo ciekawostek, całą masę przydatnych porad rowerowych, a także poznasz niezliczoną ilość interesujących postaci ze świata rowerów i nie tylko. Ten podcast jest uzupełnieniem bloga narower.com i powstał by poszerzyć zakres wiedzy jaki chciałbym Ci przekazać.
RSS Feed Subscribe in Apple Podcasts
Podcast Koło Roweru
2016
September
July
June
May
April
March
February


2015
December
November
September
August
July
June
May
April
March
February


All Episodes
Archives
Now displaying: June, 2015
Jun 29, 2015

Minimalizm to chwilowa moda, czy próba odzyskania balansu w życiu? Rozmawiamy o minimalizmie, proste życiu, jedzeniu ze śmietnika oraz pasji. Pytam jak wyrzucenie większości dobytku zmienia sposób postrzegania świata. Te i więcej tematów usłyszysz w dziewiątym odcinku podcastu Koło Roweru.

 

Notatki dostępne są pod adresem: http://narower.com/009

Jun 8, 2015

Ile wydałem na bloga? Kim jestem? Co lubię? Gdzie pracuję? Gdzie mieszkam, wyjeżdżam na wakacje i co mnie inspiruje. Te i więcej tematów usłyszysz w ósmym odcinku podcastu Koło Roweru. W tym odcinku nie ma żadnego gościa. Jestem tylko ja, krzesło i mikrofon. Opowiadam o swoich doświadczeniach. Co działo ostatnio w moim życiu? Dowiesz się ile kasy włożyłem w bloga / podcast / filmy i wiele wiele więcej.

 

Notatki dostępne są pod adresem: http://narower.com/008

1