Info

Podcast Koło Roweru

KR czyli Koło Roweru jest podcastem w całości poświęconym ciekawym ludziom. Słuchając kolejnych odcinków poznasz mnóstwo ciekawostek, całą masę przydatnych porad rowerowych, a także poznasz niezliczoną ilość interesujących postaci ze świata rowerów i nie tylko. Ten podcast jest uzupełnieniem bloga narower.com i powstał by poszerzyć zakres wiedzy jaki chciałbym Ci przekazać.
RSS Feed Subscribe in Apple Podcasts
Podcast Koło Roweru
2016
September
July
June
May
April
March
February


2015
December
November
September
August
July
June
May
April
March
February


All Episodes
Archives
Now displaying: February, 2015
Feb 6, 2015

W dzisiejszym odcinku posłuchasz zapisu rozmowy z Mają i Maćkiem z bloga statekkosmiczny.pl, których podstawowym środkiem transportu są rowery. O moich odwiedzinach w Krakowie, pisałem na Twitterze ponad miesiąc temu, a relacja z tego spotkania dostępna jest już teraz!

 

Notatki dostępne są pod adresem: http://narower.com/002

Feb 1, 2015

KR czyli Koło Roweru jest podcastem w całości poświęconym tematyce rowerowej. W dzisiejszym, premierowym odcinku opowiem Ci skąd wziął się pomysł prowadzenia podcastu, dlaczego chciałem spróbować oraz jaki błąd popełniłem na samym początku. Dowiesz się także w jaki sposób ten podcast będzie powstawał, a także posłuchasz fragmentu kolejnego odcinka, który pojawi się za dwa tygodnie.

 

Notatki dostępne są pod adresem: http://narower.com/001

1